Instytut Durmstrang
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Usprawiedliwienia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Instytut Durmstrang
Mistrz Gry

Instytut Durmstrang

Czystość krwi : krystaliczna
Liczba postów : 493

Usprawiedliwienia Empty
PisanieTemat: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia EmptyPon 16 Lip - 21:47


Każdy z nas wie, że życie lubi płatać figle i niektórych wydarzeń nie da się przewidzieć. Co by było, gdyby było inaczej... Normalnie umarlibyśmy z nudów! Jednak wypadki chodzą po ludziach, a szkoła to pożeracz czasu, więc zrozumiałe jest, iż nie zawsze będziecie mieli możliwość udzielania się na forum. Prosimy, aby o takim właśnie wypadku poinformować nas tutaj. Ma to być wiadomość nie tylko dla nas, administratorów, ale także dla innych userów, z którymi na przykład jesteście w trakcie gry. Wszelką dłuższą nieobecność (ponad 5 dni) należy zgłosić w tym temacie. Byłoby miło, gdybyście mogli podać przybliżony czas nieobecności oraz przyczynę. Jesteśmy wyrozumiali, o ile szanujecie nas i nasze decyzje. Jako organ zajmujący się koordynacją forum, mamy prawo usunąć konto, które nie zgłosiło swojej nieobecności.
Powrót do góry Go down
Shmuel Katznelson
V rocznik

Shmuel Katznelson

Czystość krwi : 50%
Liczba postów : 6

Usprawiedliwienia Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia EmptyPon 15 Wrz - 19:46

Hej, ja dalej się piszę na Durmstrang, tylko chwilowo większość wolnego czasu przesypiam. XD Do końca tygodnia pewnie zregeneruję siły, zobaczycie, jeszcze Was zasypię pościkami!


Trzymamy za słowa i czekamy na ciebie! ;3
Powrót do góry Go down
Valko Zdravić
Złoty Znicz

Valko Zdravić

Czystość krwi : 50%
Liczba postów : 14

Usprawiedliwienia Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia EmptySob 20 Wrz - 20:58

Przepraszam, że nie odezwałam się wcześniej.
Jadę na resztkach internetu w komórce - ale poniedziałek, wtorek mam mieć stałe łącze już (router stoi w domu, umowa podpisana) i wtedy wrócę Very Happy

~Czekamy niecierpliwie ;]
Powrót do góry Go down
Nikolay Veselovsky
VII rocznik

Nikolay Veselovsky

Czystość krwi : 85%
Liczba postów : 35

Usprawiedliwienia Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia EmptyWto 23 Wrz - 17:29

Nie jestem pewna, czy będzie to nieobecność dłuższa niż pięć dni, ale zgłosić nie zaszkodzi. Muszę uporać się z małym, osobistym kryzysem, więc chwilowo mogę nie mieć czasu na pisanie postów, chociaż zaglądać na forum pewnie będę. Jak długo - nie jestem pewna, na pewno do końca tygodnia, później mam nadzieję, że już się wszystko ustabilizuje i będę mogła wrócić. Wątek z pojedynkiem obiecuję dokończyć jeszcze dzisiaj i od razu przepraszam, że dopiero dzisiaj.

A, i wiem, że rezerwacja na wizerunek dla Ivana przepadła, ale prosiłabym, żeby samego konta nie usuwać, na pewno go napiszę, a jak w międzyczasie twarz, którą wybrałam, okaże się zajęta, to najwyżej zmienię na kogoś innego. (:
Powrót do góry Go down
Svetlana Romanowa
V rocznik

Svetlana Romanowa

Czystość krwi : 75%
Liczba postów : 15

Usprawiedliwienia Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia EmptyPią 26 Wrz - 10:41

Jak już pewnie zauważono, Lana i Ted przepadli na jakiś tydzień. I nie będzie nas przez jeszcze jeden. Ostatnie dni pracy i początek zajęć to trochę za dużo na raz, więc nie mam czasu pisać na forum i być na bieżąco.
Proszę nie kasować konta Teda, kiedyś w końcu pojawi się jego karta <3
Powrót do góry Go down
Instytut Durmstrang
Mistrz Gry

Instytut Durmstrang

Czystość krwi : krystaliczna
Liczba postów : 493

Usprawiedliwienia Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia EmptyNie 28 Wrz - 21:19

Net mi nie działa i jedynie na fonie sobie mam, a na nim nawet się na Laimę zalogować nie mogę, bo nie ogarnęłam jeszcze jak sie kopiuje #genius
także wybaczcie, ale przez co najmniej nabliższy tydzień będę na fm jedynie przelotnie :'(
~ Laima
Powrót do góry Go down
Vilmos Andrássy
VII rocznik

Vilmos Andrássy

Czystość krwi : 100%
Liczba postów : 14

Usprawiedliwienia Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia EmptySro 1 Paź - 18:37

Z powodu zmiany światłowodów nie mam za bardzo internetów, przepraszam ża przyhamowanie sesji z Tatianą, postaram się odpisać jak tylko u kogoś dorwę internet (ew. z komórki, ale bardzo nie chcę z komórki) a tak już na stałe będę przy weekendzie.
Powrót do góry Go down
Linnéa Algbratt
Administrator
V klasa

Linnéa Algbratt

Czystość krwi : 100%
Liczba postów : 79

Usprawiedliwienia Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia EmptyCzw 2 Paź - 15:39

Nauka, tyle pracy, przepraszam, ze dopiero teraz.
Powinnam wrócić jakoś w połowie następnego tygodnia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Usprawiedliwienia Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia Empty

Powrót do góry Go down
 

Usprawiedliwienia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Instytut Durmstrang :: Organizacja :: KOMPENDIUM WIEDZY :: Ogłoszenia-