Instytut Durmstrang
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Pytania, propozycje, skargi, zażalenia...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Instytut Durmstrang
Mistrz Gry

Instytut Durmstrang

Czystość krwi : krystaliczna
Liczba postów : 493

Pytania, propozycje, skargi, zażalenia... Empty
PisanieTemat: Pytania, propozycje, skargi, zażalenia...   Pytania, propozycje, skargi, zażalenia... EmptyWto 17 Lip - 12:20

Tutaj zapraszamy wszystkie: nieogary, które nie wiedzą, co się wokół dzieje - zawsze jakaś dobra duszyczka pomoże Wam się odnaleźć w tym ciemnym świecie; marudy, którym nic nie pasuje i czują ciągłą, nieustającą potrzebę narzekania i krytykowania wszystkiego dokoła (z tym, że w tym miejscu prosimy, by były to tylko sprawy dotyczące forum) oraz osobniki kreatywne, które chcą coś wnieść do tego pięknego fikcyjnego świata. Każda prośba, zażalenie lub pomysł (czy też wszystko razem) zostanie rozpatrzone. Róbcie swoje, drodzy mili.
Powrót do góry Go down
Valko Zdravić
Złoty Znicz

Valko Zdravić

Czystość krwi : 50%
Liczba postów : 14

Pytania, propozycje, skargi, zażalenia... Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, propozycje, skargi, zażalenia...   Pytania, propozycje, skargi, zażalenia... EmptyPią 5 Wrz - 12:27

Mam problem, ponieważ chcę dodać KP, a system wysyła mi wiadomość zwrotną że przez 7 dni nie mogę dodawać linków zewnętrznych (dałam link do zdjęcia postaci). Czo mogę z tym zrobić? :c

~ Rozwiązane.
Powrót do góry Go down
Vuk Pavle Orlović
VII rocznik

Vuk Pavle Orlović

Czystość krwi : czysta
Liczba postów : 6

Pytania, propozycje, skargi, zażalenia... Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, propozycje, skargi, zażalenia...   Pytania, propozycje, skargi, zażalenia... EmptyNie 5 Paź - 11:35

Ja mam inny problem... nie wiem jak to w sumie określić. Aczkolwiek potrzebowałabym pomocy z doborem wyglądu. Rozglądałam się za jakimiś modelami/innymi człekami w wujaszku Google, nic nie znalazłam co by mnie zainteresowało. Mam teraz do wyboru dwie osoby: jedna jest prywatna, więc wolałabym nie podawać imienia i nazwiska, druga z kolei to Edward Furlong - a to już przecież znana (tak mi się wydaje postać). Z tymże, że jeżeli miałabym wziąć tę drugą personę to wzięłabym rzecz jasna zdjęcia, gdzie wyglądał młodo (jak chociażby w trakcie tworzenia Terminatora lub American History X?). Problem pojawia się w regulaminie, w którym było napisane, że lepiej(albo najlepiej w ogóle, nie pamiętam regulaminu słowo w słowo) nie brać bardzo znanych postaci. Stąd moje pytanie... a w sumie pytania:
1) Czy dla administracji Edward Furlong jest znaną personą (bo to by sugerowało występowanie w chociażby tych dwóch wyżej wymienionych filmach)?
2) Czy jeżeli tak to wyjątkiem mogłabym go wziąć na wizerunek, czy pojawi się stanowcze nie i mam wybrać jednak personę z prywatnych zbiorów, którą obecnie mam na zdjęciu profilowym?


~Odpowiedź na pw.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Pytania, propozycje, skargi, zażalenia... Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, propozycje, skargi, zażalenia...   Pytania, propozycje, skargi, zażalenia... Empty

Powrót do góry Go down
 

Pytania, propozycje, skargi, zażalenia...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Instytut Durmstrang :: Organizacja :: KOMPENDIUM WIEDZY :: Ogłoszenia-