Instytut Durmstrang
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Poszukuję postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Instytut Durmstrang
Mistrz Gry

Instytut Durmstrang

Czystość krwi : krystaliczna
Liczba postów : 493

Poszukuję postaci Empty
PisanieTemat: Poszukuję postaci   Poszukuję postaci EmptySro 13 Sie - 17:21

Szukasz dla swojej postaci ojca, brata, wujka, kuzyna, partnerki czy przyjaciela lub wroga? To jest właściwy temat. Pamiętaj, że jeśli twoje ogłoszenie przestanie być aktualne, to żeby je edytować, aby admini w przyszłości wiedzieli, że można je usunąć.


Ostatnio zmieniony przez INSTYTUT DURMSTRANG dnia Wto 26 Sie - 20:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Linnéa Algbratt
Administrator
V klasa

Linnéa Algbratt

Czystość krwi : 100%
Liczba postów : 79

Poszukuję postaci Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję postaci   Poszukuję postaci EmptySro 27 Sie - 18:51

Szukam, szukam, a znaleźć nie mogę...

1. Kogoś kto również będzie z arystokratycznego rodu, z którym Algbrattowie są skłóceni. Po co? No to się okaże... Twisted Evil - Nieaktualne
2. Miłości oczywiście! Z ta różnicą, ze nie będą zrywać razem kwiatków. Najlepiej równie złośliwy człowiek jak Linnéa. Mam kilka ciekawych pomysłów, wiec zainteresowanych zapraszam na PW ;>
Proponowany wygląd: Mathias Lauridsen, Sylvester Ulv, Andrew Vanwyngarden, Sebastian Stan, ostatecznie Nathaniel Buzolic - Aktualne


Ostatnio zmieniony przez Linnéa Algbratt dnia Nie 14 Wrz - 9:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aida Vodianova
V rocznik

Aida Vodianova

Czystość krwi : 100%
Liczba postów : 30

Poszukuję postaci Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję postaci   Poszukuję postaci EmptyNie 31 Sie - 13:15

Poszukuję:
1. Dwóch braci (Iwan i Aleksey), więcej informacji w [You must be registered and logged in to see this link.] AKTUALNE
2. Znajomych, najlepiej dość cierpliwych i upartych, żeby umieli wytrzymać z Aidą
Powrót do góry Go down
Valko Zdravić
Złoty Znicz

Valko Zdravić

Czystość krwi : 50%
Liczba postów : 14

Poszukuję postaci Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję postaci   Poszukuję postaci EmptySob 6 Wrz - 8:46

Ja mam takie trochę nietypowe poszukiwania.


    Padawana - Czyli osoby, której Valko przekaże swoją niezmierzoną wiedzę z zakresu dosiadania latającej miotełki. Musi to być osoba bardzo uparta, jej płeć jest mi obojętna. Valko z początku będzie niechętny, ale jego wystarczy trochę podpuścić, żeby zaczął nawijać o Quidditchu. Mimo to na jego szacunek i protekcję trzeba sobie czymś zasłużyć.
    Zegarmistrzyni - Czyli kobiety, która nie będzie obawiała się wielogodzinnej, żmudnej pracy przy naprawianiu popsutych mechanizmów w tym małym mechanicznym chłopcu, który pokruszył się kiedy los nieprzyjaźnie się z nim obszedł. Kogoś, kto na jego gburliwe "Jak się nie odsuniesz, zastosuję na tobie depulso." odpowie tylko zacieśnieniem uścisku. Zadanie dla osób odważnych zdecydowanie.
Powrót do góry Go down
Daeril Frīdenbergs
Administrator
Profesor

Daeril Frīdenbergs

Czystość krwi : krystalicznie czysta *^*
Liczba postów : 15

Poszukuję postaci Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję postaci   Poszukuję postaci EmptySob 6 Wrz - 10:37

Poszukuję wybitnego ucznia w dziedzinie ONMS, który wpadł by z Daerilem w relacje ulubiony uczeń-ulubiony nauczyciel. Gwarantowane podwyższenie oceny na koniec roku xDDD
Powrót do góry Go down
Nikolay Veselovsky
VII rocznik

Nikolay Veselovsky

Czystość krwi : 85%
Liczba postów : 35

Poszukuję postaci Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję postaci   Poszukuję postaci EmptySob 6 Wrz - 16:26

✘ SIÓSTR

Cytat :
Anya Veselovsky (17) - siostra, uczennica V roku w Durmstrangu. Dojrzała ponad swój wiek, czasami nieco zbyt poważna i odpowiedzialna, nadspodziewanie dobrze radząca sobie w życiu, mimo trudnych warunków, w jakich przyszło jej dorastać. Kompletnie niepodatna na wpływy ojca, zawsze ma własne zdanie na każdy temat. Marzy o ukończeniu szkoły z dobrymi wynikami i wyrwaniu się z domu. Po cichu wspiera Nikolaya we wszystkim, co robi.
Cytat :
Katya Veselovsky (14) - siostra, drugoklasistka, oczko w głowie Nikolaya. Żywe srebro; wszędzie jest jej pełno. Urocza, pomocna, wciąż nieco dziecinnie naiwna, ale też po prostu dobra. Czasami zbyt wrażliwa i emocjonalna, przez co zdarza jej się padać ofiarą złośliwych żartów i uszczypliwych słów.

Imiona/wiek/charakter - do ewentualnej zmiany, niezmienne jest jedynie tło rodzinne, ale o nim możecie poczytać w [You must be registered and logged in to see this link.].

✘ DRUŻYNY QUIDDITCHA
...czyli po prostu zawodników do drużyny Udensu, bo póki co Nikolay jest tam sam jak palec! Aktualne.

✘ NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA
Płeć, wiek, dom i charakter są mi całkowicie obojętne - zależy mi po prostu na dobrym kumplu, z którym mogliby zarówno sobie pomagać, jak i od czasu do czasu na siebie nawrzeszczeć i postawić do pionu. Relacja czysto platoniczna, bez romantycznego podszycia, bardziej braterska (ewentualnie bratersko - siostrzana!), taka prawdziwa, no. Aktualne.

Pisać pw jakby coś, nie gryzę!
Powrót do góry Go down
Svetlana Romanowa
V rocznik

Svetlana Romanowa

Czystość krwi : 75%
Liczba postów : 15

Poszukuję postaci Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję postaci   Poszukuję postaci EmptyCzw 11 Wrz - 16:17

ZEW RODZINNEJ WIĘZI - aktualne!
Grigori jest zaledwie rok starszy od Svetlany, a ich urodziny wypadają dzień po dniu. Tak samo jak reszta rodzeństwa, uczy się w Durmstrangu i jest aktualnie na szóstym roku. Włosy w odcieniu ciemnego blondu odziedziczył po matce, natomiast oczy, charakterystyczne już dla dzieci Romanowów, są  zielone.  Ze starszym rodzeństwem nie ma tak dobrych kontaktów jak z Laną. Choć czasem dochodzi pomiędzy nimi do spięć, i obrzucają się niecenzuralnymi słowami, to są ze sobą bliżej niż z resztą rodziny.

PANA OD RYJÓWKI - aktualne!
W trzeciej klasie, podczas zajęć z Obrony Przed Czarną Magią jej nos i usta upodobniły się do mysiego ryjka. Dziewczyna niekoniecznie pamięta, czego się tak przestraszyła, jednak od tamtego czasu pewien kolega z klasy zwraca się do niej per “Ryjówka” .
Powrót do góry Go down
Laima S. Frīdenbergs
Moderator
V klasa

Laima S. Frīdenbergs

Czystość krwi : krystaliczna
Liczba postów : 57

Poszukuję postaci Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję postaci   Poszukuję postaci EmptyCzw 18 Wrz - 16:18

PIERWSZE PRIMO. Poszukuję siostry bliźniaczki (dwujajowe), która co prawda w karcie ma na imię Rosa, ale nie jest to obligatoryjne. Bardziej zależy mi na tym, aby była ona przeciwieństwem Laimy, czyli tak pozytywnie nastawiona do świata. Owszem, może być zbuntowana i być członkinią chociażby ruchu burzy i naporu, jednakże żeby walczyła raczej po stronie dobra niż zła. Taka pełna ideałów, rozumiecie. Chodzi o to, że właśnie ta inność Rosy od reszty społeczeństwa w jakim żyją, ujmuje Laimę. W karcie opisałam ich relacje tylko z jednej strony, więc można uznać to za subiektywną wizję i dziewczyna nie musi być taka bezbronna jak się Laimie wydaje.
Cytat :
Rosa Frīdenbergs – siostra bliźniacza i najważniejsza osoba w życiu Laimy. Różnią się jak ogień i woda pod względem charakterów, co właśnie może być powodem ich tak wspaniałej relacji. Nie jest wszystko takie słodkie, piękne i różowe, aczkolwiek obie wiedzą, że zawsze mogą na siebie liczyć. Choć Laima poniekąd czuje się zobowiązana czuwać nad siostrą, gdyż ta z swym ufnym podejściem świata (który Laima tak bardzo w siostrze ceni), jest łatwym łupem dla wszechobecnych sępów. Dziewczyna gotowa jest zrobić dla Rosy praktycznie wszystko – bliźniaczka jest jej największą słabością i jednym z niewielu sposobów, aby zranić ją dogłębnie.

AKTUALNE

DRUGIE PRIMO. Poszukuję także czwórkę braci w przedziale wiekowym od osiemnastu do dwudziestu pięciu lat. W kwestii charakterologii, imion, zainteresowań, tego czym się zajmują czy relacji z moją Laimą jest całkowita dowolność, gdyż nie opisywałam ich szczegółowo w karcie. Z większością jednak przewiduje dość negatywne relacje w stylu gardzenia Laimą z ich strony oraz nienawiścią Laimy do nich.
AKTUALNE

TRZECIE PRIMO. Poszukuję jeszcze pana, z którym jej rodzice aranżowaliby jej małżeństwo. I mam dwie wersje jakby to mogło wyglądać.
a) Jeżeli wywodziłby się z arystokracji.
Ich związek miałby być czystym interesem dwóch ministrów magii, którzy chcieliby przypieczętować ten sojusz związkiem dwojga swych dzieci. Układ miał na celu zdobycie władzy nad tą częścią Europy (uszczuplenie wpływów rosyjskich). Najlepiej byłoby gdyby był ministrem Polski i nie miał żadnych córek, a przynajmniej córek na wydaniu.
b)Jeżeli byłby z rodzin szanowanych.
W tym wypadku uznalibyśmy, że ojciec Laimy stwierdziłby, iż wydanie jej a jakiegoś arystokratę nie wchodzi z rachubą przez wzgląd na jej ułomność, tudzież po prostu chciałby jej uświadomić, iż nie jest godna poślubienia arystokraty. Znowuż każda rodzina szanowana marzy o wżenienie się w arystokrację, więc może przymknąć oko nawet na likantropię czy paskudny jej charakter.
W obu przypadkach marzy mi się mężczyzna o silnej osobowości, bo w innym wypadku Laima go połknie w całości na śniadanie. Pragnę czegoś destrukcyjnego dla niej, po prostu.
Chciałabym to wszystko rozegrać od początku, czyli dopiero oboje dowiedzieliby się o postanowieniu rodziców. Mile widziane, więc będzie jeśli chłopak będzie w jakiejś dziewoi zakochany czy nawet będzie w jakimś związku. Zawsze więcej możliwości na dramy. Zresztą i bez tego będzie ich sporo.
Więcej szczegółów na PW.
Bo pewnie o czymś ważnym zapomniałam wspomnieć.
Będzie ciekawie, obiecuję.
AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Poszukuję postaci Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję postaci   Poszukuję postaci Empty

Powrót do góry Go down
 

Poszukuję postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Instytut Durmstrang :: Organizacja :: KOMPENDIUM WIEDZY :: Ogłoszenia-